Еко-прибирання

масленница

Ви дбаєте про своє здоров”я? У Вас є маленькі діти чи Ви ось-ось чекаєте на їх появу? Ви дбаєте про навколишнє середовище? Тоді ми пропонуємо Вам скористатися нашою послугою “Еко-прибирання”.

Здорова альтернатива. Еко-прибирання – прибирання паром – відносно нова послуга на ринку клінінгових послуг. Це самий безпечний вид професійного прибирання, екологічно чистий і дуже ефективний. Це можливість абсолютно безпечно очистити від бактерій будь-який предмет інтер”єру – від м”яких меблів і килимових покриттів до дзеркал.

Як це проводиться. Еко-прибирання проводиться за допомогою пароочисника. В нього заливається вода, яка при нагріванні до 120 °C, перетворюється в пар, і за допомогою компресора пар потужною струєю направляється на забруднену поверхню.

В яких випадках необхідне еко-прибирання. Є цілий ряд випадків, коли рекомендується прибирання без застосування будь-яких хімічних засобів. Наприклад: коли в квартирі маленькі діти; коли в квартирі живе жінка, яка очікує на появу дитини; коли у когось із членів сім”ї висока чутливість до побутової хімії ; коли хтось страждає шкірними або алергічними захворюваннями; коли є великі домашні улюбленці.

Ефективне еко-прибирання при чистці керамічної плитки, кухонних поверхонь від нагару та жиру, при мийці вікон і віконних рам від бруду. Незамінним еко-прибирання є в боротьбі з пиловими кліщами, бактеріями і мікроорганізмами, вбиваючи їх при температурі 95-97°C.