Фото галерея

Клінінгові послуги — це якісне, ретельне та професійне прибирання. А прибирання це здоров”я та імідж і суттєва економія Вашого часу та засобів. Наша клінінгова компанія завжди прийде Вам на допомогу, якщо потрібно швидко та якісно прибрати квартиру, будинок чи офіс.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання представляє собою миття усіх поверхонь, видалення пилу, миття дверей та плінтусів, прибирання кухні, миття дверей, прибирання ванних кімнат, душевих кабін та туалетів.

Галерея Галерея Галерея Галерея Галерея

Обробка поверхонь

Обробка поверхонь (розмивка плиточних швів, обезпилення стін, полірування меблів) — невід”ємна частина генерального прибирання в будь-якому приміщенні. Ці роботи можуть проводитись як при виконанні клінінгових послуг компанією, так і можуть виконуватися окремо.

Галерея Галерея Галерея Галерея Галерея

Миття вікон

Брудні розводи на вікнах в квартирі чи офісі, недостатня кількість світла — це запорука поганого настрою, апатії і навіть депресії. Команда наших професіоналів активно з цим бореться, ми робимо вікна чистими і блискучими, що створює ефект повноцінної чистоти, затишку, і як наслідок хорошого настрою.

Галерея Галерея Галерея Галерея Галерея

Прибирання після ремонту

Комплексне прибирання після ремонту проводиться якісно і оперативно. До кожного замовлення у нас індивідуальний підхід, ми складаємо комплекс завдань, виходячи із Ваших побажань. Ми працюємо на результат, тому Ви, як наш клієнт, залишитесь задоволеним після виконаної нами роботи.

Галерея Галерея Галерея Галерея Галерея