Послуги компанії Сяйво

Про що ми думаємо, коли знаходимось далеко від дому... Про те, де кожен куточок дає сили і оточує теплом, світлом, турботою... Чистий і затишний дім — дім куди хочеться повертатися!

Життя сучасної людини настільки завантажене, що витрачати час на прибирання квартири не завжди є доцільним. Разом з тим, всі чудово розуміють що прибирання необхідне. В такому випадку професіонали нашої команди готові прийти на допомогу і організувати якісне прибирання — одноразово чи постійнно, генеральне чи після ремонту. Миємо все — від вікон і до холодильників. Якісно, як для себе. Ми працюємо, щоб в будинках і офісах наших клієнтів були чисто, затишно, комфортно. Квартира без пилу — це здоровя Вашої сім”ї!

Генеральне прибирання

Навести порядок і чистоту в домі хоче кожен. Однак бувають ситуації, коли самостійно цю роботу осилити неможливо. В такому випадку генеральне прибирання Вашого будинку чи квартири проводиться професіоналами.

Спеціалісти різного профілю рекомендують наводити тотальний порядок як мінімум 2 рази в рік, а планову боротьбу з брудом проводити щотижнево. Якщо у Вас немає часу чи сил на подібну роботу, то Ви сміливо можете звернутися до нас. Генеральне прибирання будинку чи квартири впродовж одного дня під силу тільки команді професіоналів, озброєних сучасним обладнанням та миючими засобами.

Підтримуюче прибирання

Скориставшись послугами нашої компанії, Ви окунетесь в атмосферу постійної чистоти і затишку в домі. І назавжди забудете, що таке прибирання ванної кімнати чи напркилад, прибирання на кухні.

Перелік робіт, що входять в підтримуюче прибирання:

  • Видалення пилу з підлоги, килимового покриття пилососом
  • Вологе прибирання підлоги, плінтусів
  • Знежирення робочої поверхні на кухні
  • Миття санвузла
  • Миття дверей, наличників
  • Видалення пилу з фасадів корпусних меблів

Прибирання після ремонту

Ремонт в квартирі — це очікування оновленого інтер”єру, затишку, чистоти і свіжості, але щоб усього цього досягнути після ремонту необхідно провести генеральне прибирання. Дрібний пил, каплі цементу, шпаклівки чи інших будівельних матеріалів так і охоплють весь простір оновленого житла. Зовсім недавно прибирання після ремонту проводилось самими власниками квартири, які при цьому поетапно пробирали кожну окрему кімнату. Але зараз все змінилося, оскільки клінінгові компанії надають професійні послуги по прибиранню після ремонту.

Переваги таких послуг безсумнівні. Адже далеко не у всіх є час на така клопітку та тривалу роботу, а також далеко не всі забруднення, що лишилися після ремонтних робіт можливо видалити самостійно і звичайними засобами побутової хімії.
Співробітники нашої копманії в короткі терміни здійснять прибирання Вашого житла від залишків будівельних матеріалів, будівельного сміття та інших забруднень.

Прибирання котеджів

Завжди примно повертатися в свій просторий будинок, де чисто, затишно і кожна річ знаходиться на своєму місці. В своєму котеджі Ви відпочиваєте від міської метушні, збираєте за великим столом гостей і проводите час на свіжому повітрі. Але як справитися з прибиранням на такій великій території? Як зекономити час, настільки цінний на сьогодні? Компанія “Сяйво” знає відповідь! Нам під силу навіть саме складне прибирання котеджів.

Ми пропонуємо:

  • прибирання житлових приміщень
  • прибирання технічних приміщень
  • миття вікон
  • миття перил і сходів

Вартість прибирання котеджу визначається в кожному окремому випадку індивідуально менеджером нашої компанії після його виїзду на об”єкт.

Миття вікон

Миття вікон являє собою одну з самих трудоємний робіт по прибиранню квартири. Брудні вікна можуть повністю зіпсувати враження від чистої і доглянутої квартири.
Для підтримання вікон в чистоті рекомендується їх мити не рідше 2-х разів в рік, якщо можливо — то частіше. Ми пропонуємо Вам професійне миття вікон за доступними цінами. У вартість робіт входить миття скла (з двох сторін), рам, відкосів, підвіконня, миючі засоби та інвентар.

Еко прибираня

Що може бути приємнішим за чистий і теплий дім? На сьогоднішній день ринок пропонує нам сотні різноманітних засобів для прибирання, але чи такі вони безпечні як нам здається? Підтримуючи чистоту свого будинку екологічно чистими засобами, ви робите свій дім не тільки чистим, але й безпечним. Особливо важливо використовувати натуральні засоби в тих будинках, де є маленькі діти, вагітні жінки, літні люди чи домашні улюбленці.

Розуміючи важливість збереження здорового мікроклімату в приміщенні, ми пропонуємо абсолютно новий вид клінінгу — екоклінінг, простіше кажучи еко-прибирання. Йдучи в ногу з часом, наша команда вважає дану послугу однією з найактуальніших в нашій компанії. Ми готові надати нашим клієнтам дійсно безпечне і ефективне екологічне прибирання за допомогою безпечних миючих засобів та пароочисника.
Проявіть турботу про свою сім”ю. Зробіть крок назустріч здоровому життю разом з нами!